Leadership

Our Leadership

Keith Shaw

Chief Executive Officer | Te Kaiwhakahaere Matua

027 686 1411
keith@ymcasc.org.nz

Diane Schenkel

Senior Manager - Education & Employment Pathways | Te Kaiwhakahaere Matua Akoraka me te Ratoka Mahi

021 299 5312
diane@ymcasc.org.nz

Raelene de Joux

Māori Advisor | Kaiarahi Māori

021 704 054
raelene@ymcasc.org.nz

Sharyn Kake

Employment Pathways Manager | Te Pouwhakahaere Ratoka Mahi

027 368 7018
sharyn@ymcasc.org.nz

Jessica Thomas

Manager - Youth & Community Development | Te Pouwhakahaere Taiohi me te Whanaketanga Hapori

027 215 7009
jessica@ymcasc.org.nz

Lynne Porter

Manager - Operations | Kaiwhakahaere Mahi

021 207 4650
lynne@ymcasc.org.nz

Michèle Keggenhoff

Communications, Marketing & Funding Manager | Te Pouwhakahaere Whakatairaka, Hokohoko me Pūtea

027 839 9387
michele@ymcasc.org.nz

Natasha Dominey

Team Leader - Positive Youth Development | Kaihautu Ki te Tima Whanaketanga Pai

027 688 8160
natasha@ymcasc.org.nz

Jo Skudder-Beswarick

Team Leader - Community Youth Development | Kaihautu ki te Tima Whanaketanga Hapori

027 619 8379
jo@ymcasc.org.nz

Kit Winter-Davis

Practice Leader - Youth & Community Development

027 255 1192
kit@ymcasc.org.nz

Sam Waugh

Manager - Education (Christchurch) | Te Pouwhakahaere Akoraka

022 107 4858
sam@ymcasc.org.nz

Tanya O’Connor

Team Leader - Education (Timaru) | Kaihautū ki te Tima Akoraka

027 442 1320
tanya@ymcasc.org.nz

Zantana Piukala

Team Leader - Education (Oamaru) | Kaihautū ki te Tima Akoraka

027 410 7513
zantana@ymcasc.org.nz

Megan Burke

Manager - Ashburton | Kaiwhakahaere Hakatere

027 414 3157
megan@ymcasc.org.nz